novinky

10.1.2007

Spuštěny nové stránky společnosti

Naše služby najdete zde

více »

Studie - Životní prostředí 

PRO-SERV

Technické a environmentální due diligence ve Spolku pro chemickou a hutní výrobu (2005)

Koordinace mezinárodního týmu Atkins při posuzování možných závazků v oblasti bezpečnosti a ekologie a věrohodnosti investičního plánování v souvislosti se syndikovaným úvěrem poskytovaným ČSOB a dalšími bankami. Výsledky práce týmu byly dále upřesněny a aktualizovány ve spolupráci s místními odborníky.

PRO-SERV

Studie pro ekologické projekty z norské zahraniční pomoci (2006)

Příprava dvou „baseline studies" - úvodních studií mapujících situaci v oblasti emisí skleníkových plynů a využívání alternativních zdrojů energie v ČR. Studie byly zpracovány českou kanceláří Atkins ve spolupráci s norskou společností Norconsult jako podklad pro projekty norské zahraniční pomoci v ČR.

Hodnocení žádostí o projekty z norské zahraniční pomoci (2006)

V rámci spolupráce s norskou společností Norconsult bylo prováděno hodnocení tří žádostí o ekologické projekty financované z norské zahraniční pomoci. Uvedené projekty se týkaly biodiverzity v NP České Švýcarsko a aplikace Göteborgského protokolu v ČR.

Příprava metadat pro protipovodňový projekt EU Flood GIS pro EU JRC (2006)

Jako pražská kancelář skupiny Atkins mapovala firma zdroje a strukturu hydrologických a meteorologických údajů, které jsou v České a Slovenské republice k dispozici pro využití v projektu EU Flood GIS, navazujícího na evropský protipovodňový systém EFAS.
© 2006 PRO-SERVpowered by Artemis webdesign © 2006