novinky

10.1.2007

Spuštěny nové stránky společnosti

Naše služby najdete zde

více »

Studie - Stavebnictví a majetkové podnikání 

PRO-SERV

Komplexní služby projektového řízení pro Českou spořitelnu, a.s. (2002 - 2004).

Analýza finanční efektivnosti poboček a doporučení pro jejich organizaci a rekonstrukce prováděné v rámci programu „Branch Reconstruction and Premise Consolidation". Služby zahrnovaly koordinaci mezi klientem, developerskými společnostmi a projektantem včetně revize dokumentace.
PRO-SERV

Srovnávací studie projektů pro budovu generálního ředitelství Komerční banky

(2004)

Vyhodnocení jednotlivých příležitostí podle soustavy kritérií, zahrnujících technické požadavky na budovu i marketingové aspekty jejího vzhledu a lokality.
PRO-SERV

Facility management pro Správu Pražského hradu (2004 - 2005)

Komplexní služby FM, zahrnující zejména technický audit objektů, optimalizaci využívání objektů a řízení vztahů s nájemníky a katastrem nemovitostí.
PRO-SERV

Odborné služby pro ČD Reality (2004 -)

ČD Reality jsou společným podnikem PRO-SERV (dříve Atkins) a Českých drah pro řízení revitalizací železničních stanic a majetkového podnikání v budovách ČD včetně doprovodných služeb. Česká kancelář Atkins je dodavatelem studií proveditelnosti pro přípravu projektů revitalizací konkrétních stanic v rámci programu „Živá nádraží".

Nestlé - bankovní dohled pro Českou spořitelnu (2005 - )

Společnost vykonává prostřednictvím svých českých expertů funkci bankovního dohledu České spořitelny při výstavbě a financování administrativního areálu Nestlé v Praze. Služby byly kontrahovány přes developerskou společnost Sekyra Group.

PRO-SERV

Technické služby pro výstavbu Technického centra ČS v Praze (2005 - )

Společnost vykonává prostřednictvím svých českých expertů funkci stavebního konzultanta a technického dozoru investora při výstavbě technického centra České spořitelny, člena skupiny Erste.
© 2006 PRO-SERVpowered by Artemis webdesign © 2006