novinky

10.1.2007

Spuštěny nové stránky společnosti

Naše služby najdete zde

více »

Studie - Veřejně soukromá partnerství - PPP 

PRO-SERV

Příprava PPP městského silničního okruhu pro hl. m. Prahu (2004 - 2005)

Komplexní služby poradce pro veřejně soukromé partnerství sahající od úvodních analýz až po uzavření koncesní smlouvy. Služby byly prováděné ve spolupráci s britskými divizemi Atkins a dalšími technickými, finančními a právními poradci. První fáze projektu - analýza a vypracování koncesního projektu - byla úspěšně dokončena a předána klientovi.
PRO-SERV

Studie financování rychlodráhy Praha - Kladno/letiště Praha pro Správu železniční dopravní cesty (2003 - 2004)

Návrh alternativ finančního a organizačního řešení projektu s využitím veřejně soukromého partnerství. Studie zahrnovala zejména finanční a ekonomické modelování různých způsobů zapojení soukromého sektoru do financování a řízení projektu a přehled možností financování včetně zdrojů EU. V rámci studie byly využity mj. informace od nadnárodních finančních institucí aktivních v uvedené oblasti.

Poradenské služby pro přípravu PPP na vězení s ostrahou pro Ministerstvo spravedlnosti ČR (2006 - )

Ve spolupráci s partnery Deloitte jako vedoucím konsorcia, Havel&Holásek a dalšími jsou poskytovány veřejnému zadavateli kompletní poradenské služby v souvislosti s přípravou veřejně soukromého partnerství pro vězení s ostrahou. Atkins s.r.o./PRO-SERV s.r.o. je v tomto projektu v roli technického poradce.

PRO-SERV

Poradenské služby pro přípravu PPP na ubytovací zařízení pro Ústřední vojenskou nemocnici (2006 - )

Ve spolupráci s partnery Deloitte jako vedoucím konsorcia, Havel&Holásek a dalšími jsou poskytovány veřejnému zadavateli kompletní poradenské služby v souvislosti s přípravou veřejně soukromého partnerství pro vybudování ubytovací kapacity v areálu ÚVN. Atkins s.r.o./PRO-SERV s.r.o. je v tomto projektu v roli technického poradce.
© 2006 PRO-SERVpowered by Artemis webdesign © 2006